łeba przewodnik :: przewodnik łeba

Domki Intercamp'84

domki letniskowe
domki letniskowe intercamp84 - łeba
Cena od: 130 zł

Villa pod Dębem

willa
villa pod dębem - łeba
Cena od: 30 zł

Willa Ambre

willa
willa ambre - łeba
Cena od: 80 zł

Chomiczówka

ośrodek wczasowy
ośrodek chomiczowka - łeba
Cena od: 70 zł

Ośrodek Beskid

ośrodek wczasowy
ośrodek beskid - łeba
Cena od: 60 zł

Willa Meander

willa
willa meander - łeba
Cena od: 40 zł
recommend-bottom
 

Jak się dostać do Łeby i gdzie spać?


Łeba to wyjątkowe miejsce nad Morzem Bałtyckim. Kilkaset pensjonatów, domów wypoczynkowych, kwater prywatnych, pokoi gościnnych, domków letniskowych, pól namiotowych, ośrodków wypoczynkowych i hoteli czeka na tysiące wczasowiczów. To chyba jedyne miejsce nad Bałtykiem, gdzie można zabawić się 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu – oczywiście w sezonie letnim :)
 
Do Łeby dostaniemy się na kilka sposobów. Pierwszy to oczywiście samochód. Dostajemy się do Lęborka drogą krajową E28, a następnie podążamy za znakami i kierujemy się na Łebę. Z Lęborka już tylko niecałe 30 km i będziemy na miejscu. W zeszłym roku duży odcinek tej drogi został wyremontowany, a zakręty „wyprostowane", przez co podróż jest przyjemna, bezpieczna i szybka. Przy wjeździe do Łeby mamy rondo, z którego możemy pojechać na dwie obwodnice, lewą prowadzącą do ulicy Turystycznej i prawą prowadzącą do Nadmorskiej. Oczywiście więcej miejsc noclegowych znajdziemy kierując się w kierunku ulicy Nadmorskiej, która to jest najbardziej reprezentacyjną ulicą, na której znajdują się niezliczone puby, restauracje, bary oraz pensjonaty, kwatery prywatne, ośrodki, czy hotele.
 
Sezon letni w Łebie zaczyna się już od Majówki, ale główny sezon trwa od początku lipca do połowy sierpnia. To wtedy wszystkie knajpki i obiekty noclegowe są czynne, ale też wtedy właśnie ceny wynajmu noclegu są najwyższe.

Znalezienie noclegu w Łebie to przyjemna i nieskomplikowana czynność. Najlepiej skorzystać z wyszukiwarki noclegów, którą możecie znaleźć tutaj: wyszukiwarka noclegów w Łebie. Pamiętać należy, że najciekawsze i najfajniejsze oferty sprzedają się bardzo szybko i rezerwowane są z wyprzedzeniem. Jeżeli zależy Wam na ciekawej propozycji zlokalizowanej blisko morza swoje poszukiwania powinniście zacząć już na przełomie kwietnia i maja. Później najlepsze oferty będą wyprzedane i będziecie musieć szukać noclegów dalej do morza. Możecie oczywiście liczyć na szczęście i przyjechać do Łeby w ciemno i szukać ofert noclegowych na miejscu, ale to przeważnie skończy się nocowaniem w odległości ok. 1000 m od morza.
 
Ciekawą alternatywą w poszukiwaniu noclegów w Łebie jest skorzystanie z serwisu Trivago, który jako międzynarodowy serwis pomaga znaleźć atrakcyjne noclegi w rozsądnych cenach. Zapewne zwróciliście uwagę na liczne reklamy telewizyjne, które od wielu miesięcy goszczą w najważniejszych polskich telewizjach. Podobnie jak w reklamach, tak w rzeczywistości, serwis pomaga zaoszczędzić sporo pieniędzy wybierając się na wakacyjne wojaże.
 
Wybór należy do Was :)