łeba przewodnik :: przewodnik łeba

Domki Intercamp'84

domki letniskowe
domki letniskowe intercamp84 - łeba
Cena od: 130 zł

Villa pod Dębem

willa
villa pod dębem - łeba
Cena od: 30 zł

Willa Ambre

willa
willa ambre - łeba
Cena od: 80 zł

Chomiczówka

ośrodek wczasowy
ośrodek chomiczowka - łeba
Cena od: 70 zł

Ośrodek Beskid

ośrodek wczasowy
ośrodek beskid - łeba
Cena od: 60 zł

Willa Meander

willa
willa meander - łeba
Cena od: 40 zł
recommend-bottom
 

Poczuć się jak w grze

Każdy, z pewnością, choć raz w życiu marzył, by znaleźć się w bajkowym labiryncie z żywopłotu i błąkać się po jego tajemniczych zaułkach w poszukiwaniu wyjścia. Jak czarodziej z kultowej sagi Harry Potter, przemierzać mroczny labirynt w poszukiwaniu trofea, które może zdobyć tylko najlepszy mag.
 
Labirynt 3D, znajdujący się w okolicach Łeby, pozwoli spełnić takie marzenia i poćwiczyć zmysł orientacji na dużej przestrzeni. Park znajduje się przy ulicy Wspólnej w Łebie i wybierając się tam, warto wiedzieć, że jest to unikalna i największa tego typu atrakcja w Polsce. Labirynt Park Łeba oferuje swoim gościom atrakcyjne i pełne wrażeń… ścieżki spacerowe. No, ale nie byle jakie. W końcu, nie w każdym parku znajduje się naturalny labirynt o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych! Na terenie labiryntu uda nam się podążyć ścieżkami wiodącymi nie tylko do wyjść, ale także do platform widokowych, z którym można podglądać innych śmiałków i ich zmagania w poszukiwaniu właściwego szlaku.

Na terenie parku znajdują się także inne rozrywki, tym boisko do gry w boule. Labirynt Park posiada także kompleks gastronomiczny, gdzie udać się można na relaks po szukaniu drogi w labiryncie. Jeśli obawiamy się, że nie uda nam się pokonać plątaniny korytarzy, przed wejściem do labiryntu można zaopatrzyć się w mapę z drogami wyjścia. Taką kupimy w sklepie.

W Labirynt Parku można się wiele dowiedzieć o sztuce, jaką jest tworzenie labiryntów, m.in. historii ich tworzenia i ich rodzajów.
 
Źródło zdjęć: www.labiryntparkleba.pl
 
 
Labirynt Park Łeba
 
Labirynt Park Łeba
 
Labirynt Park Łeba