łeba przewodnik :: przewodnik łeba

Domki Intercamp'84

domki letniskowe
domki letniskowe intercamp84 - łeba
Cena od: 130 zł

Onyx

dom wypoczynkowy
dom wypoczynkowy onyx - łeba
Cena negocjow.

Willa Ambre

willa
willa ambre - łeba
Cena od: 80 zł

Kwatery Boja

kwatery prywatne
kwatery boja - łeba
Cena od: 25 zł

Ośrodek Relaks

ośrodek wypoczynkowy
ośrodek relaks - łeba
Cena od: 180 zł

Willa Meander

willa
willa meander - łeba
Cena od: 40 zł
recommend-bottom
 

Nie tylko plażą i jedzeniem człowiek żyje… Czasami warto zrobić coś innego, zwłaszcza gdy wypoczywa się z dzieciakami. Tym razem szczerze polecamy wycieczkę do Łeba Park – Parku Dinozaurów znajdującego się przy wjeździe do Łeby, od strony Nowęcina. Dla nas to miejsce magiczne. Każdy z nas pamięta jak wielkie wrażenie w owym czasie wywarł  film Stevena Spielberga pod tytułem JURASSIC PARK. Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy. Teraz to możliwe, wszystko jest w zasięgu ręki.

Łeba Park to ogromny teren, prawie 20 ha, na którym znajduje się mnóstwo dinozaurów, jaskiń, torów wodnych, zarośli, atrakcji dla dzieci i rodziców! Ciężko się tutaj nudzić. Pamiętajcie, że żeby zobaczyć wszystkie atrakcje, spokojnie i bez pośpiechu delektować się całością, musicie zarezerwować ok. 2,5-3 h.

Dla nas najciekawsze były: ogromny plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami, zamek strachu (dodatkowo płatny), wioska indiańska, samochody Flinstonów, mini zoo.

Ceny biletów oscylują w granicach 15 - 25 zł od osoby.

 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
Łeba Park
 
wykonanie: NSV media